Dlaczego warto skorzystać z kantora Internetowego trejdoo?

Kantor internetowy Trejdoo.com to największa taka platforma w Polsce i jedna z najnowocześniejszych w Europie. Możemy tu liczyć na korzystniejszy kurs waluty niż w kantorach stacjonarnych i znacznie niższą prowizję od przewalutowania niż w banku. Takie rozwiązanie sprzyja osobom spłacającym kredyt w  obcej walucie, turystom i emigrantom zarobkowym, czyli wszystkim korzystającym z zagranicznych pieniędzy.

Kantor internetowy Trejdoo.com – jasne zasady i opłacalność

Otwarcie i korzystanie z portfela walutowego jest darmowe, współpraca z kantorem nie zawiera ukrytych kosztów. W Trejdoo nie ma obowiązku posiadania konta walutowego, unikamy więc opłat związanych z prowadzeniem takiego rachunku. W przeciwieństwie do banków i kantorów stacjonarnych, w e-kantorach nie występuje też zjawisko spreadu, czyli różnicy pomiędzy ceną sprzedaży a ceną kupna tej samej waluty. Kantor internetowy Trejdoo.com oferuje również rachunek powierniczy escrow dla firm i osób fizycznych, w którym można zabezpieczyć pieniądze z transakcji i wypłacić je dopiero po realizacji warunków umowy.

Wymiana waluty w e-kantorze – to proste!

Ktoś, kto jeszcze nigdy nie korzystał z takich usług woli przewalutować pieniądze w banku i wymienić nominał w zwykłym kantorze. Tymczasem kantor internetowy Trejdoo.com to przede wszystkim:

szybkość transakcji – rejestracja, zasilenie portfela walutowego i wymiana nie zajmie nam więcej niż kilkanaście minut

łatwa dostępność – usługa jest otwarta przez 24/7, czyli o każdej porze dnia i nocy mamy do dyspozycji 14 walut

oszczędność – możemy negocjować kurs, unikamy niekorzystnego spreadu, płacimy niższą marżę, nie musimy zakładać rachunku walutowego

wygoda – nie wychodzimy z domu, nie musimy trzymać gotówki przy sobie

bezpieczeństwo – kantor Trejdoo to Instytucja Płatnicza będąca pod nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego.

Kantory internetowe to innowacyjne rozwiązanie, którego nie należy się bać. Wystarczy tylko poświęcić chwilę na zapoznanie się z warunkami ich funkcjonowania, by zacząć oszczędzać na wymianie walut.

Posted in Inne.

KWOP.pl

Poruszamy kwestie związane ze zbyt niską wartością kwoty wolnej od podatku, publikujemy aktualności na temat projektu jej podwyższenia oraz udostępniamy porady podatkowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Commentluv