Dlaczego warto skorzystać z kantora Internetowego trejdoo?

0
191

Kantor internetowy Trejdoo.com to największa taka platforma w Polsce i jedna z najnowocześniejszych w Europie. Możemy tu liczyć na korzystniejszy kurs waluty niż w kantorach stacjonarnych i znacznie niższą prowizję od przewalutowania niż w banku. Takie rozwiązanie sprzyja osobom spłacającym kredyt w  obcej walucie, turystom i emigrantom zarobkowym, czyli wszystkim korzystającym z zagranicznych pieniędzy.

Kantor internetowy Trejdoo.com – jasne zasady i opłacalność

Otwarcie i korzystanie z portfela walutowego jest darmowe, współpraca z kantorem nie zawiera ukrytych kosztów. W Trejdoo nie ma obowiązku posiadania konta walutowego, unikamy więc opłat związanych z prowadzeniem takiego rachunku. W przeciwieństwie do banków i kantorów stacjonarnych, w e-kantorach nie występuje też zjawisko spreadu, czyli różnicy pomiędzy ceną sprzedaży a ceną kupna tej samej waluty. Kantor internetowy Trejdoo.com oferuje również rachunek powierniczy escrow dla firm i osób fizycznych, w którym można zabezpieczyć pieniądze z transakcji i wypłacić je dopiero po realizacji warunków umowy.

Wymiana waluty w e-kantorze – to proste!

Ktoś, kto jeszcze nigdy nie korzystał z takich usług woli przewalutować pieniądze w banku i wymienić nominał w zwykłym kantorze. Tymczasem kantor internetowy Trejdoo.com to przede wszystkim:

szybkość transakcji – rejestracja, zasilenie portfela walutowego i wymiana nie zajmie nam więcej niż kilkanaście minut

łatwa dostępność – usługa jest otwarta przez 24/7, czyli o każdej porze dnia i nocy mamy do dyspozycji 14 walut

oszczędność – możemy negocjować kurs, unikamy niekorzystnego spreadu, płacimy niższą marżę, nie musimy zakładać rachunku walutowego

wygoda – nie wychodzimy z domu, nie musimy trzymać gotówki przy sobie

bezpieczeństwo – kantor Trejdoo to Instytucja Płatnicza będąca pod nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego.

Kantory internetowe to innowacyjne rozwiązanie, którego nie należy się bać. Wystarczy tylko poświęcić chwilę na zapoznanie się z warunkami ich funkcjonowania, by zacząć oszczędzać na wymianie walut.

Skomentuj artykuł