Jak pożyczyć pieniądze za darmo

0
273

Nikt nie lubi przepłacać. To właśnie dlatego tak chętnie kupujemy na różnego rodzaju wyprzedażach, przeglądamy przed wyjściem na zakupy gazetki z promocjami, czy też targujemy się ze sprzedawcą, by nieco „zbić” cenę. Nie inaczej jest też w przypadku produktów finansowych. Jak pokazują badania, kryterium które najczęściej bierzemy pod uwagę gdy szukamy np. kredytu w banku jest jego oprocentowanie i wysokość prowizji. I zazwyczaj składamy wniosek w tym banku, w którym wspomniane oprocentowanie i prowizja jest najniższa.

Podobnie wygląda sytuacja w przypadku chwilówek przez Internet. Osoby, które chcą złożyć wniosek o ten produkt, najczęściej patrzą na koszty, jakie się z nim wiążą. I wnioski składamy zwykle tam, gdzie te koszty są najniższe. Ale w przypadku pożyczek online, mamy szansę pożyczyć pieniądze bez żadnych kosztów. Po prostu oddajemy dokładnie tyle, ile pożyczyliśmy. Należy przyznać, że jest to oferta wyjątkowo interesująca i jak łatwo się domyśleć, sporo osób z niej korzysta.

Oczywiście aby pożyczyć pieniądze bez kosztów, musimy spełnić dwa podstawowe warunki. Po pierwsze, w firmie która ma taką ofertę, wniosek musimy składać po raz pierwszy. Ponadto, zadłużenie należy oddać w terminie. Pierwszy warunek jest stosunkowo łatwy do spełnienia. Albowiem firm pożyczkowych, które oferują dla swoich nowych klientów pożyczki a darmo jest stosunkowo dużo. Nieco gorzej wygląda sprawa z drugim warunkiem. A wszystko dlatego, że zwykle mamy na to tylko 30 dni. A nie jest łatwo wygospodarować w tym czasie dostateczną ilość pieniędzy, by zadłużenie spłacić. Gdy spóźnimy się z przelewem, lub gdy poprosimy o przedłużenie terminu spłaty, będziemy musieli ponosić normalne koszty związane ze spłatą chwilówki.

Jak widać, pożyczanie pieniędzy bez kosztów, jest jak najbardziej możliwe. Zwłaszcza że większość nowych firm pożyczkowych, które pojawiają się w naszym kraju (nowe firmy pożyczkowe dostępne na stronie citysniper.pl), także „kuszą” nowych klientów ofertą, pierwsza pożyczka za darmo.

Więcej informacji: tu

Skomentuj artykuł