Rkantor.com – nowy sposób na wymianę walut

0
185

Jak pokazują różnego rodzaju badania, Polacy wymieniają coraz więcej walut. Wynika to z tego, że coraz częściej wyjeżdżamy za granicę, robimy zakupy w zagranicznych sklepach internetowych, czy spłacamy kredyty hipotecznych w innych walutach. W związku z tym, nie ma się dziwić, że coraz więcej instytucji finansowych, daje nam możliwość wymiany walut. Ponieważ najbardziej rozwija się handel walutami w Internecie, to właśnie w sieci mamy najwięcej nowych sposobów na kupno waluty lub złotówek. Jedną z ostatnich propozycji, jest Rkantor.com, który należy do jednego z największych polskich banków czyli do Raiffeisen Polbank.

Rkantor.com z całą pewnością wyróżnia się na tle konkurencji. Przede wszystkim dlatego, że daje swoim klientów kilka sposobów wypłaty kupionej waluty. Możemy poprosić o przesłanie ją na nasze konto, możemy wypłacić ją (bezpłatnie) w oddziałach Raiffeisen Polbank, możemy ją też wypłacić w bankomacie (złotówki i euro). Jak widać możliwości jest tu wiele.

Każdy klient ma także dwie możliwości jeśli chodzi o wymianę walut. Po pierwsze, możemy je wymienić w tradycyjny sposób czyli w kantorze. Sprawdzamy jakie ma on kursy i jeżeli je akceptujemy, zatwierdzamy transakcje. Ale waluty możemy wymieniać w sposób „społecznościowy”. Oznacza to, że walutę możemy wymienić z inną osobą prywatną (bezpłatnie). Jeżeli na społecznościowej giełdzie walut, nie znajdziemy interesującego nas kursu, możemy sami wystawić propozycję i czekać, aż ktoś ją zaakceptuje. Zazwyczaj dzieje się to stosunkowo szybko. Można sobie więc samemu ustalić kurs euro czy innej waluty jaki nas satysfakcjonuje i dzięki temu wymieniać waluty jak chcemy.

W Rkantor.com można wymieniać aż 19 walut. Co bardzo istotne, koszty związane z wymianą są bardzo niskie lub nie ma ich wcale. Nie musimy zakładać w naszym banku kont walutowych, gdyż możemy je za darmo prowadzić w Raiffeisen Polbank. Przelewy po dokonanych transakcjach są błyskawiczne i zazwyczaj bezpłatne. Ponadto warto wiedzieć, że kantor ten wykonuje także przelewy zagraniczne w bardzo przystępnej cenie. W Rkantor.com możemy też zlecić spłatę naszych rat kredytowych, co dla wielu osób jest niezwykle wygodne.

Osoby często wymieniające waluty, na pewno powinny zainteresować się ofertą Rkantor.com. Albowiem może się okazać, że jest to oferta z której warto skorzystać, by wymieniać waluty na najlepszych warunkach.

Skomentuj artykuł