Czy warto zlecić analizę umowy deweloperskiej?

0
384

Zanim podpiszesz jakąkolwiek umowę na zakup domu, działki, mieszkania czy budynku pod działalność biznesową, powinieneś na początek skontaktować się z dobrym radcą prawnym, który pomoże Ci wyszukać wszelkie niekorzystne warunki umowy, jak również zweryfikuje jej poprawność.

Dopiero, gdy cała umowa zostanie odpowiednio przeanalizowana, to dopiero w takim momencie możesz złożyć swój podpis i dokonać prawidłowej decyzji.

Dlaczego warto zamówić analizę umowy deweleporskiej?

Porady prawne, które oferuje wielu radców prawnych są dzisiaj bardzo potrzebne wszystkim osobom, które chcą na własność zakupić dla siebie jakąkolwiek nieruchomość. Nieważne czy potrzebujesz zakupić dom dla siebie czy też budynek, w którym będziesz prowadził biznes. Zawsze przed podpisaniem umowy warto skontaktować się z doświadczonym radcą prawnym, który przeanalizuje dokładnie wszystkie punkty umowy, wyeliminuje z umowy wszystkie pułapki, które są zawarte w umowie i dopiero wtedy doradzi, że taka umowa jest korzystna dla obu stron.

U profesjonalnego i doświadczonego radcy prawnego będziemy mogli sprawdzić:

1. Wszelkie umowy przedstępne.
2. Umowy, które przenoszą własność na inną osobę.
3. Umowy sprzedaży mieszkań, domów, budynków pod działalność biznesową.
4. Cesje umowy deweloperskiej, czyli dokumenty, które przenoszą prawa własności na inną osobę, jeszcze przed ukończeniem budowy.
5. Oświadczenie, które umożliwia do odstąpienia od umowy.

Co zyskujesz zamawiając dogłębną analizę umowy deweloperskiej.

Specjalista od zakupu mieszkania, domu czy innej nieruchomości wytłumaczy Ci dokładnie wszystkie niezrozumiałe dla Ciebie postanowienia zawarte w umowie. Dodatkowo pomoże Ci wynegocjować lepsze warunki zakupu, dzięki czemu będziesz mógł wiele pieniędzy zaoszczędzić, ale także w razie niejasności tuż przed podpisaniem umowy, będziesz mógł zadzwonić do radcy prawnego i omówić wszystko, co tylko potrzebujesz wiedzieć w danym temacie.

Po przeprowadzeniu analizy otrzymasz gotową opinię wyjaśniającą, które kroki w umowie należałoby zmienić, co jest niekorzystne dla Ciebie i nawet dowiesz się, które postanowienia w umowie mogą być podejrzane, a nawet nie powinny występować.

Skomentuj artykuł